פריסו Prisso - טיפול טבעי בבעיות בדרכי השתן

(לגברים ולנשים)

פריסו Prisso - טיפול טבעי בבעיות בדרכי השתן

(לגברים ולנשים)

מידע על צמחי המרפא

:צמחי מרפא

באמריקה המרכזית – משמשים צמחי המרפא לטיפול חיצוני בליקויי תפקוד בכבד, בעיות עור ודלקות עיניים ובשתייה (משקה) לטיפולי דיזנטריה, שלשולים, תולעים ותחלואים שונים של מערכת העיכול. מרתח משורש הצמח משמש תרופה לשלשולים, דיזנטריה וזיבה.

בהודו משמשים צמחי המרפא היבשים כמשקה לזירוז הטלת שתן.

בארצות שונות ובזמנים שונים –  משמשים צמחי המרפא וחלקיהם השונים – לטיפול בבעיות רפואיות שונות ומגוונות.

בצמחי המרפא ריכוז גבוה של מינרלים שונים כאשלגן, סידן, מגנזיום, ברזל ואבץ, כאשר הרוב, חיוני לתפקודה התקין של בלוטת הערמונית (פרוסטטה).

בין יתר פעילותיו של האבץ, נמצא כי חיוניותו רבה בספיגה של וויטמינים (בעיקר קומפלקס B). בנוסף, הנו מרכיב ב-25 אנזימים שונים במטבוליזם, אחד ממרכיבי האינסולין וחיוני בבניית חומצות הגרעין וכד'.

לגבי מערכת השתן – נמצא כי צמחי המרפא יעילים ביותר לטיפול בתופעות שונות הנגזרות מגידול בלוטת הערמונית אצל גברים והמתבטאות בתכיפות ודחיפות מתן שתן, הרגשת חוסר התרוקנות, טפטוף בסוף הטלת שתן וריבוי מתן שתן בלילה מפעמיים ויותר.

לגבי נשים, נמצא כי יעילות צמחי המרפא נכונה בטיפול בתופעות כדחיפות ותכיפות במתן שתן, בריחת שתן ודלקות חוזרות ונשנות במערכת השתן, שפור השליטה על מערכת השתן ותפקודה.

לאורך הזמן בו משווקים צמח המרפא לטיפול בבעיות של מערכת השתן, מדווח על ידי משתמשים רבים על שיפור ניכר ותוצאות מאד משמעותיות בהקלה ובתפקוד יעיל יותר של מערכת השתן.

מינון מומלץ: המינון הוא 2X2 כמוסות ביום-לפחות שעה לפני או אחרי אוכל.

גברים – סובלים מבעיות בעת מתן שתן הנובעות בדרך כלל מגידול של בלוטת הערמונית (פרוסטטה) -תופעה זו מתחילה לרוב בגיל המעבר אצל גברים בסביבות גיל 50. תופעה זו גורמת ללחץ על צינור השתן הגורמת לריצה תכופה לשירותים, קימה רבה בלילות, צריבה ,חוסר התרוקנות וקושי להתחיל ההשתנה. התופעות שונות מאדם לאדם.
לאחר טיפול של כמה חודשים הבלוטה בדרך כלל מצטמקת. ניתן לבדוק זאת על ידי בדיקת PSA.

דלקות אצל גברים נדירות למדי. פרוסטטיטיס – לדלקת זו נטיה להפוך לכרונית. הרפואה הקונבנציונלית ממליצה על טיפול ארוך באנטיביוטיקה שלא תמיד עוזר. הפתרון שיכול לעזור הוא כמוסות צמחי מרפא ל 4 חודשים.

נשים – סובלות לעתים קרובות מבריחת שתן, ומדלקות בדרכי השתן.

כמוסות פרחי הצבר יכולות לעיתים להביא הקלה. 

==

כל האמור לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ולייעוץ טיפולי אישי.

בלוג בריאות וסגנון חיים

דילוג לתוכן