פריסו Prisso - טיפול טבעי בבעיות בדרכי השתן

(לגברים ולנשים)

פריסו Prisso - טיפול טבעי בבעיות בדרכי השתן

(לגברים ולנשים)

מידע רפואי

:Opuntia Ficus Indica

הצבר נמנה על משפחת הקקטוסים- שמקורה ביבשת אמריקה, משם הועבר בעיקר למדינות בעלות אקלים טרופי וסוב-טרופי. החשוב מבניהם הוא ה- Opuntia, עליו נמנה הצבר הגדל בארץ.

השימושים בצמח ופרחיו מגוון-תלוי בארץ ובפולקלור הספציפי.

באמריקה המרכזית – משמשים הגבעולים לטיפול חיצוני בליקויי תפקוד בכבד, בעיות עור ודלקות עיניים ובשתייה (משקה) לטיפולי דיזנטריה, שלשולים, תולעים ותחלואים שונים של מערכת העיכול. מרתח משורש הצמח משמש תרופה לשלשולים, דיזנטריה וזיבה.

בהודו משמשים פרחי הצבר היבשים כמשקה לזירוז הטלת שתן.

בארצות שונות ובזמנים שונים –  משמש הצבר וחלקיו השונים – לטיפול בבעיות רפואיות שונות ומגוונות.

בפרח הצבר ריכוז גבוה של מינרלים שונים כאשלגן, סידן, מגנזיום, ברזל ואבץ, כאשר הרוב, חיוני לתפקודה התקין של בלוטת הערמונית (פרוסטטה) כמותו בפרח הצבר 5.0 מ”ג ב 100 גרם.

בין יתר פעילותיו של האבץ, נמצא כי חיוניותו רבה בספיגה של וויטמינים (בעיקר קומפלקס B). בנוסף, הנו מרכיב ב-25 אנזימים שונים במטבוליזם, אחד ממרכיבי האינסולין וחיוני בבניית חומצות הגרעין וכד’.

לגבי מערכת השתן – נמצא כי פרח הצבר יעיל ביותר לטיפול בתופעות שונות הנגזרות מגידול בלוטת הערמונית אצל גברים והמתבטאות בתכיפות\דחיפות מתן שתן, הרגשת חוסר התרוקנות, טפטוף בסוף הטלת שתן וריבוי מתן שתן בלילה מפעמיים ויותר).

לגבי נשים, נמצא כי יעילות פרח הצבר נכונה בטיפול בתופעות כדחיפות ותכיפות במתן שתן, בריחת שתן ודלקות חוזרות ונשנות במערכת השתן, שפור השליטה על מערכת השתן ותפקודה.

על מנת לאשש מגוון פעולותיו של פרח הצבר על מערכת השתן, נערך ניסוי קליני במרפאה האורולוגית של בית החולים סורוקה באר-שבע – ע”י ד”ר לוין, ואשר כלל 30 גברים שסבלו מהפרעות אילו ואחרות במערכת השתן – כתוצאה מהגדלת בלוטת הערמונית.

כל גבר קיבל 2 כמוסות של פרח הצבר 3 פעמים ביום למשך 3 חודשים.
סה”כ הייתה הקלה סובייקטיבית ניכרת וברורה אצל כל המטופלים שנבדקו.

בבדיקה נוספת שנערכה במנהל המחקר החקלאי, קיבלו עשרות גברים כמוסה אחת שלוש פעמים ביום (כמוסות שהכילו 350 מ”ג כל אחת) במשך 3 חודשים.
אצל רובם ניכר שפור רב בנושא התכיפות במתן שתן ומניעת הצורך במתן שתן בלילה. בצילום נראה בברור ירידה בגודל בלוטת הערמונית.

לאורך הזמן בו משווק פרח הצבר לטיפול בבעיות של מערכת השתן, מדווח על ידי משתמשים רבים על שיפור ניכר ותוצאות מאד משמעותיות בהקלה ובתפקוד יעיל יותר של מערכת השתן.

מינון מומלץ: המינון הוא 2X2 כמוסות ביום-לפחות שעה לפני או אחרי אוכל.

גברים – סובלים מבעיות בעת מתן שתן הנובעות בדרך כלל מגידול של בלוטת הערמונית (פרוסטטה)-תופעה של גיל המעבר אצל גברים בסביבות גיל 50. תופעה זו גורמת ללחץ על צינור השתן הגורמת לריצה תכופה לשירותים, קימה רבה בלילות, צריבה ,חוסר התרוקנות וקושי להתחיל ההשתנה. התופעות שונות מאדם לאדם.
לאחר טיפול של כמה חודשים הבלוטה בדרך כלל מצטמקת-ניתן לבדוק על ידי בדיקת PSA דלקות אצל גברים נדירות למדי.- פרוסטטיטיס-.לדלקת זו נטיה להפוך לכרונית. הרפואה הקונבנציונלית ממליצה על טיפול ארוך באנטיביוטיקה שלא תמיד עוזר. הפתרון-כמוסות האופונטימל , בתוספת אכינצאה ל 4 חודשים.

נשים – סובלות לעתים קרובות מדלקות בדרכי השתן.במקרה של דלקת יש לקחת אנטיביוטיקה. כדי למנוע הישנות הדלקות, ניתן לקחת אופונטימה-פרחי הצבר המרוכזים

צרו איתנו קשר

זקוקים לפרטים נוספים, התלבטות מקצועית או התייעצות, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים

דלקת בדרכי השתן טיפול

כשמדובר בדלקת בדרכי השתן, אין ספק באחת התופעות המטרידות ביותר הקיימות. דלקת בדרכי השתן מהווה סיבה לדאגה מפני הסיבוכים האפשריים שלא, אך גם ללא הסיבוכים

למאמר המלא »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
דילוג לתוכן