פריסו Prisso - טיפול טבעי בדלקת בדרכי השתן

(לגברים ולנשים)

פריסו Prisso - טיפול טבעי בדלקת בדרכי השתן

(לגברים ולנשים)

דלקת בדרכי השתן אצל גברים

דלקת בדרכי השתן היא תופעה נפוצה אך מטרידה מאוד. שכיחות המחלה לא מעידה על כך שמדובר בדלקת קלה – מדובר בדלקת שגורמת לפגיעה באורח החיים, שיבוש השגרה היום-יומית ותסכול רב.

הדלקת אינה עוברת לבד בדרך כלל, ויש צורך בטיפול בתרופות כימיות או טבעיות על מנת להעלים את הדלקת ולהקל על הסימפטומים. אנחנו רגילים לחשוב שדלקת בדרכי השתן בגברים היא תופעה נדירה, ושהדלקת פוגעת בעיקר בנשים – אך האם זה נכון? האם גברים לא סובלים מדלקת בדרכי השתן?

 

דלקת בדרכי השתן – לא רק בקרב נשים

 

זה באמת נכון שדלקת בדרכי השתן נפוצה בקרב נשים הרבה יותר מאשר בקרב גברים, אך זה לא אומר שהתופעה לא קיימת, ושלא צריך למצוא פתרון לבעיה. כ – 50%-80% מהנשים יסבלו מדלקת בדרכי השתן לפחות פעם אחת במשך חייהן, ורק 10% מהגברים יסבלו מהתופעה.

הסיבה שהדלקת נפוצה בהרבה בקרב נשים, היא שצינור השופכה שלהן קצר ומסובך הרבה פחות מאשר אצל גברים, כאשר צינור השופכה של הגברים גדול פי 7-10 מאשר אצל הנשים.

צינור השופכה הארוך של הגברים מקשה על החיידקים להגיע עד מערכת השתן, ולכן הסבירות לדלקת נמוכה בהרבה.דלקת בדרכי השתן מופיעה בדרך כלל עקב חיידק ה”אי-קולי” שמגיע מהמעיים וגורם לדלקת בשלפוחית השתן ודרכי השתן.

יש כמה סוגים של דלקת בדרכי השתן, אך אפשר להתייחס למחלה באופן כללי כדלקת שגורמת לצריבה וכאבים בעת מתן השתן, כאבים באגן, דחיפות במתן שתן, קימה בזמן השינה לצורך מתן שתן ועוד.

במקרים חמורים יותר, יכול להיות שתסבלו גם מחום גבוה, הקאות, ובחילות.

אפשר לומר שהבעיה עם דלקת בדרכי השתן בקרב גברים, היא שבמקרים רבים הם לא חושבים שהם יכולים ללקות בדלקת בדרכי השתן ולא הולכים לרופא עם התלונות הללו.

האמת היא, שהדלקת הזו יכולה להופיע גם אצל גברים, בעיקר מבוגרים, וחשוב לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

 

איך מטפלים?

 

מי שסבל מדלקת בדרכי השתן יודע כמה הרצון לטיפול מיידי שיקל על הסימפטומים הוא קריטי.

הדלקת גורמת לאי נוחות גדולה, כאשר דלקת בדרכי השתן בגברים הופכת אדם הסובל מהתופעה להיות מוגבל באפשרותו לשבת בפגישות ארוכות, לבצע נסיעות ארוכות, לישון באופן רציף ולשלוט ברצון להתפנות.

דלקת בדרכי השתן בגברים בדרך כלל נפתרת בעזרת טיפול תרופתי כימי שניתן על ידי רופא משפחה או אורולוג.

הרופא ירשום לכם תרופה שאמורה לטפל בדלקת ולהקל על הסימפטומים ובמקרים רבים אפילו ירשום לכם אנטיביוטיקה.

אבל היום לא חייבים להשתמש בתרופות כימיות, היום יש פתרון טבעי בתחום של דלקת בדרכי השתן בגברים!

עולם התרופות הטבעיות התפתח בצורה ניכרת בשנים האחרונות, כאשר עידן הטכנולוגיה מאפשר לבני האדם לחקור צמחים ולהשתמש בהם על מנת להפיק פתרונות טבעיים חסרי תקדים.

הרופא לא מצליח לעזור? נמאס לכם מאנטיביוטיקה?

חבל שתסבלו אפילו עוד יום אחד, עם התרופה הטבעית של Prisso כבר לא צריך לדאוג בפעם הבאה שהבוס מזמן אתכם לישיבה של 3 שעות ארוכות, או כשתעלו לנסיעת אוטובוס ארוכה.

כמוסות מפרחי צבר מהוות פתרון טבעי, יעיל ונוח לכל מי מחפש ישועה בתחום של דלקת בדרכי השתן בגברים.

צרו איתנו קשר

זקוקים לפרטים נוספים, התלבטות מקצועית או התייעצות, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים

סרטן הערמונית: טיפול חדש

טיפול ניסיוני חדש שמבוצע באמצעות אולטרסאונד יכול להשמיד סרטן הערמונית כמעט ללא תופעות לוואי. טיפול ניסיוני חדש לסרטן ערמונית מקומי המשתמש באולטרסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה

למאמר המלא »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
דילוג לתוכן